Oferuję Stronę Dynamiczną. Jest to strona posiadająca dynamiczne menu - animowane lub rozwijane.

Posiada również formularz kontaktowy z walidacją pól i możliwością zapisywania danych klienta do bazy danych.

Jest także możliwość dodania Panelu Logowania, możliwości rejestracji użytkownika, przypomnienia hasła.

Strona ta jest przeznaczona dla bardziej wymagających klientów, lecz oferuje znacznie więcej. Jest zoptymalizowana pod względem wyszukiwarek.

Stworzenie takiej strony wymaga jednak dużo więcej czasu ponieważ jej struktura jest dużo bardziej złożona – dodatkowa baza danych, którą należy również odpowiednio zaprojektować i zabezpieczyć. Nie tworzę sklepów internetowych! Tworzę proste strony gdzie użytkownik może zmieniać dane, treści jak i ofertę.

Na stronie takiej umożliwiam dodawanie bardzo efektownych efektów wizualnych jak i graficznych – slidery, efektowne animowane menu, galeria z możliwością płynnego powiększania obrazu, dynamiczne przejścia, dynamiczne podpowiedzi  oraz inne wedle życzenia klienta.

Strona taka na wstępie zawiera podstawowy pakiet pozycjonowania. Czas tworzenia takiej strony to około 4 tyg w zależności od liczby zleceń w danym tygodniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zleceniem mi stworzenia takiej strony zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Moje produkty są równie profesjonalne jak agencji które za zrobienie sobie podobnej strony życzą sobie czasami po ok. 1500 zł. U mnie w zależności od tego co ma być na danej stronie umożliwiam stworzenie strony dynamicznej już od: 499zł – jako statyczna strona.

Myślisz pewnie w czym haczyk? W niczym. Działam sam i mogę pozwolić sobie na tak dobre ceny. Proponuję cenę do faktycznej liczby roboczo – godzin które spędzę nad stworzeniem danej strony.