Strona wizytówka   Freeiconsweb - http://www.freeiconsweb.com/

Jest to najprostsza z ofert.

W skład jej wchodzi projektowanie layoutu strony- wygląd ,zakodowanie oraz do 5 poprawek.

Podstawowe pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Strona skierowana do osób jako czysta informacja – dodatek na wizytówce firmy i jej portfolio.

W skład mogą wchodzić:

  1. Efektowny Slider.
  2. Efekty animacji na stronie.
  3. Galeria typu Lightbox – powiększane obrazki i nawigacja strzałkami.
  4. Inne wedle życzeń klienta.

Strona taka jest czysto informacyjna, jest ona przeznaczona dla firm ze stałą ofertą, tzn. jeżeli treści oraz grafika na takiej stronie nie będą zmieniane przez bardzo długi czas bądź nigdy.

Niewątpliwą zaletą takiej strony jest szybkość jej wykonania – około 2 tygodnie w zależności od ilości zamówień na dany tydzień, jak i cena.

Polecam tą stronę dla małych firm – jedno – dwu osobowych , wszelkiego rodzajów salonów np. fryzjerskich jak i małych punktów usługowych.

Plusem prostej strony jest znalezienie od razu informacji jakiej szuka klient, tzn. klient wchodzi na daną stronę www i wie czym dana firma się zajmuje, jak się z nią skontaktować i co może mu zaoferować.

Jako Grafik Komputerowy tworzę taką stronę z paroma tylko grafikami i z użyteczną treścią. Uważam że przepych na takiej stronie www jest niewskazan. Dzięki „odchudzeniu” strony może ona szybko być załadowana na komputerze odbiorcy.

Większe znaczenie za to poświęcam na detale takie jak ładna galeria z efektownymi przejściam, efekt lightbox oraz np.czysta oferta reklamowa / prezentacyjna danej firmy w formie pokazu slajdów, innych efektów wedle uznania klienta.

Jeżeli chcą Państwo zlecić mi zaprojektowanie takiej strony, zapraszam do zakładki kontakt i wysłanie do mnie formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny.